در حال بارگزاری ...

جلوگیری از زورگویی در اینستاگرام با هوش مصنوعی – NovinINSTA

جلوگیری از زورگویی در اینستاگرام با هوش مصنوعی

جلوگیری از زورگویی در اینستاگرام با هوش مصنوعی ; قابلیت جدیدی که اخیرا به اینستاگرام اضافه شده این است که با استفاده از هوش مصنوعی جلوی زورگویی در تصاویر و زیرنویس ها ها می گیرد و دیگر نگرانی در ارتباط با حرف ها و تهدیدات مجازی دیده نخواهد شد , البته بدون شک این موضوع چون با هوش مصنوعی انجام می شود درصد خطایی هم دارد , اما باز خیلی حرکت جالب و مورد نیازی برای جامعه جدید اینستاگرام هست .
در واقع اینستاگرام با استفاده از این هوش مصنوعی جلوی بسیاری از تهدیدات و زورگویی هایی که در تمام گروه های سنی اتفاق میفتد را می گیرد اما این موارد بیشتر در گروه های سنی کمتر دیده می شود اما کمتر با بزرگتر ها مطرح می گردد و تعداد زیادی از آن ها به صورت مخفی باقی می مانند که با تدبیر و قابلیتی که اینستاگرام اضافه کرده جلوی این موارد را تا حد زیادی گرفته است.

جدیدترین متد برای افزایش فالوور واقعی ایرانی فعال اینستاگرام :
افزایش فالوور ایرانی

چگونگی مقابله اینستاگرام با زورگویی با استفاده از هوش مصنوعی

در واقع اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی که برای این قابلیت خود طراحی کرده است تمام تصاویر و کپشت ها را رصد می کند و هر جا که متوجه شد تصویر یا متن مورد نظر حالتی خشونت آمیز و یا همراه با زورگویی و آزار و اذیت دارد , آن را به بخش ممیز انسانی در اینستاگرام می فرستد تا بررسی های بیشتری روی آن انجام گردد.
پس باید در انتشار پست ها و نوشتن کپشن های خود به صورت شخصی و یا خطاب به اشخاص دیگر دقت کنید تا پست شما توسط اینستاگرام به عنوان پستی که الگوریتم های اینستاگرام را زیر پا گذاشته و حاوی پیام تهدید آمیز یا زورگویانه است , محسوب نگردد.

قابلیت افکت مهربانی دوربین در اینستاگرام
نقطه متقابل جلوگیری از زورگویی در اینستاگرام

چگونگی مقابله اینستاگرام با زورگویی با استفاده از هوش مصنوعی
در نقطه مقابل بحث مبارزه با زورگویی در پیج ها , اینستاگرام افکت هایی را منتشر کرده که به هنگام استفاده از دوربین در اینستاگرام برای انتشار استوری انواعی از پیام ها و جملات محبت آمیز را به زبان های مختلف به عکس شما اضافه می کند و این کار در ترویج رفتار شایسته و مناسب و زیبا جلوه دادن استوری شما بسیار تاثیر گذارتر خواهد بود.
شاید با خودتان بگوید که مثلا ما به زبان فارسی خوب مینوسیم و یا عربی و یا … از کجا اینستاگرام میخواد متوجه بشود ؟ و …
در این الگوریتم تمام زبان هایی که شما موقع استفاده میبینید براش قابل ترجمه و ترنسلیت هست ( به راحتی ! )
فکر کنم تا اینجای کار خیلی متعجب شده باشید , اما تعجب شما را در مقاله بعدی به حدی بیشتر میکنیم تا متوجه شوید چقدر پلت فرم اینستاگرام حساس شده است و چقدر پیشرفته !

نتیجه گیری از مقاله جلوگیری از زورگویی در اینستاگرام با هوش مصنوعی:

در نهایت این مقاله برای بیان مسئله ی مهم مبارزه با خشونت و زورگویی که در فضای اینستاگرام هم رواج پیدا کرده است , ارائه گردیده تا اینکه تا حدی جلوی انتشار تصاویر و متن های نامناسب و زورگویانه گرفته شود و قدمی در این راه برداشته شود. ( جلوگیری از زورگویی در اینستاگرام )

در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر در این زمینه داشتید می توانید از طریق باکس زیر با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط باشید.

 
 

مقالات پربازدی این هفته:

خرید فالوور اینستاگرام

پست وایرال چیست

لیست پیشنهادی یا Suggest در اینستاگرام

۰ تا ۱۰۰ دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

ایمیل مارکتینگ

نوین اینستا در شبکات اجتماعی:

لینکدینپینترستاینستاگرامفیسبوکگوگل پلاسیوتیوب

,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها