در حال بارگزاری ...

تاثیر خصوصی کردن صفحه اینستاگرام – NovinINSTA

تاثیر خصوصی کردن صفحه اینستاگرام

حتما پیج های متعدد را در زمینه های مختلف در اینستاگرام دیده اید که پرایوت هستند و این سوال برایتان پیش آمده که آیا بهتر هست یک پیج کسب و کار به صورت خصوصی و پرایوت باشد و یا به صورت کاملا Public تا تاثیر جذب فالوور بیشتری داشته باشد .
تاثیر خصوصی کردن صفحه اینستاگرام موضوع مقاله ای می باشد که امروز در آن مورد صحبت خواهیم کرد .

چطور هزاران فالوور واقعی جذب کنیم ؟
فالوور واقعی از جامعه هدف

تاثیرات خصوصی کردن پیج اینستاگرام

یکی از مزیت های قسمت اکسپلور اینستاگرام این است که پیج شما را به دیگر کاربران معرفی می کند که اینستاگرام این کار را با توجه به الگوریتم های خاصی انجام می دهد.
قبلا در این مورد به صورت کامل صحبت کردیم که چطور در اکسپلور اینستاگرام معرفی شیم که موضوع امروز مقاله ما نیست .

پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید :
۰ تا ۱۰۰ دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام ›

 
و اما معایب و مزیت های خصوصی کردن صفحه اینستاگرام چیست ؟

معایب خصوصی کردن صفحه اینستاگرام :

در بالا توضیح دادیم که یکی از مزیت های که رشد چندصد درصدی به افزایش فالوور شما میدهد همین اکسپلور اینستاگرام می باشد اما اگر پیج شما پرایوت باشد امکان استفاده از این قابلیت اینستاگرام را از دست می دهید زیرا این امکان فقط برای آن دسته از پیج هایی که علاوه بر اینکه یکسری ویژگی ها را باید داشته باشد , پرایوت هم نباید باشد.
یکی دیگر از معایب خصوصی کردن پیج اینستاگرام این است که زمانی که شما صفحه تان را خصوصی می کنید , پست هایی که در آن ها از هشتگ های مختلف استفاده کرده اید در صفحه هشتگ های مرتبط نمایش داده نمی شوند.
پس برای دیده شدن پیجتان باید آن را از حالت خصوصی خارج کنید.
از دیگر معایب پرایوت کردن پیج اینستاگرامتان این است که در حالتی که پیجتان در حالت خصوصیست اگر یکی از کاربرالن پست های شما را در قسمتدایرکت برای شخص دیگری ارسال کند , آن شخص تا زمانی که شما را فالو نکند نمی تواند پست های شما را ببیند.
که البته این روش یکی از روش ها برای جذب فالوور می باشد زیرا از این طریق اراد زیادی شما را دنبال خواهند کرد و در صورتی که محتوای مور علاقه و دلخواه آنها را تولید کنید همچنان همراه شما خواهند ماند.

مزیت خصوصی کردن صفحه اینستاگرام :

با خصوصی کردن پیج خود در هنگام تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می دهید باعث می شوید که افراد زیادی به پیج شما سر بزنند و در نهایت شما را فالوو کنند ولی زمانی که پیج شما عمومی باشد در بسیاری از موارد آزاد با یک نگاه سر سری از روی پیجتان عبور می گنند و ممکن است فراموش کنند که پیجتان را فالوو کنند پس خصوصی بودن پیجتان در این حالت به شما بسیار کمک خواهد کرد.
البته این مورد در تمام پیج ها صادق نیست , موضوع با موضوع و بیزنیس با بزینس فرق میکنه , ممکنه روی یک پیج با یک موضوع جواب بده و روی پیج دیگر نه !
 

نتیجه گیری از مقاله تاثیر خصوصی کردن صفحه اینستاگرام :

در نهایت با توجه به توضیحاتی که در اینجا به شما داده شد معایب پرایوت کردن یک پیج در زمینه شغلی شما کار چندان تاثیرگذاری نخواهد بود و بهتر است که صغحات بیزسی خود را به حالت عمومی و پابلیک قرار دهید و از قابلیت پرایوت کردن برای صفحات خود استفاده کنید.

در صورتی که در هر زمینه ای نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می توانید از طریق باکس کامنت در زیر همین پست با ما در ارتباط باشید.

 
 

مقالات پربازدید این هفته:

۹ راز افزایش فالوور هدفمند از بازار هدف

جذب فالوور بر اساس شهر ، استان ، منطقه خاص

خرید کامنت اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام

نوین اینستا در شبکات اجتماعی:

لینکدین – پینترست – اینستاگرام – فیسبوک – گوگل پلاس – یوتیوب

,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها