ربات لایک خودکار اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

این اصلا جلوه خوبی ندارد که پیج شما مثلا ۱۰۰ K فالوور داشته باشد و تنها میانگین مثلا ۱۰۰ تا دونه لایک داشته باشید !

دیگ چشم مردم عادت کرده و با این روش ها نمی تونید کسی رو گول بزنید ! تقریبا همه می دونند که پیج هایی که الکی یک عدد اون بالا فقط زیاد شده نه تنها کمکی به فروش شما نخواهد کرد بلکه الان اولین چیزی که مردم نگاه می کنند لایک و کامنت و … هست که میزان رضایت مشتریان رو ببیند .

در واقع بالا بودن تعداد لایک ها و فالوور های پیج اینستاگرام باعث میشود کاربران جدید با اعتماد بیشتری عضو پیج شما شوند و محصولات و خدماتی که ارائه می کنید نیز از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار شوند و کاربران قدیمی هم احساس رضایت مندی بیشتری می کنند .

چون این موضوع نشان میدهد که افراد با علاقه ی خود پیج شما را فالو کرده اند و از خدمات و محصولاتتان رضایت کافی را دارند که شما را لایک میکنند !

نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنید این است که شما نمی توانید تک تک پست های فالوور هایتان را لایک و تایم زیادی را صرف این موضوع کنید تا اونا هم پست های شما را به زور لایک کنند !

و اما چاره چیست ؟! ?

۳ روش برای افزایش لایک پست های اینستاگرام

ربات لایک خودکار اینستاگرام

ربات لایک خودکار اینستاگرام

خرید لایک غیر واقعی

خرید لایک غیر واقعی

استفاده از ربات اینستاگرام

استفاده از ربات اینستاگرام برای لایک اینستا

استفاده از ربات اینستاگرام

استفاده از ربات اینستاگرام که همیشه مورد تاکید تمام دیجیتال مارکتینگ کارهای حرفه ای بوده و هست ! و همچنین فکر میکنیم هیچ مقاله ننوشتیم مگر به استفاده از ربات اینستاگرام تاکید کردیم که چقدر تاثیر گذار هست در میزان لایک و کامنت و افزایش فالوور و به طبع افزایش فروش !

دلیل هم واضح هست ! چون کسانی که شما را فالوو می کنند با دستان خودشان فالوو می کنند و قطعا محصولات شمارا دوست دارند که فالوو کردند و دنبال می کنند و به طبع به دنبال آن لایک و … خواهد آمد ! درسته کمی زمان بر هست اما ارزش استفاده را دارد .

مگر شما نیاز مبرم به لایک پست ها را داشته باشید که همان روش اول را به شما معرفی میکنیم که در تب اول کامل در مورد ربات لایک خودکار اینستاگرام توضیح دادیم .

ربات لایک خودکار اینستاگرام

ربات لایک خودکار اینستاگرام برای کاربرانی مناسب هست که نیاز به افزایش لایک پست هاشون دارند و به صورت آنی این احتیاج می باشد .

این ربات لایک به صورت خودکار هر چند تا لایک که سفارش بدید براتون ارسال می کند ! که به صورت آنی هم اعمال می شود و همان موقع می تونید شاهد افزایش لایک پست مورد نظرتون باشید .

ربات لایک خودکار به صورت کاملا واقعی و کاملا ایرانی لایک ها را افزایش می دهد ! و از هیچ روش غیر طبیعی استفاده نخواهد شد!

تعرفه هر 100 تا لایک واقعی و ایرانی 5 هزار تومان می باشد که می تونید از طریق پشتیبانی با واحد فروش در ارتباط باشید و سفارش بدید .

( تماس با نوین اینستا )

لازم به ذکر است که شما دیگر نیاز نیست از نرم افزارهایی که شما را مجبور می کند برید پست های دیگران را لایک کنید و سکه بگیرید و … اقدامی کنید ! شما با یک بار پرداخت پست مورد نظر را به تعداد دلخواه لایک میخرید ! به همین سادگی 🙂

خرید لایک غیر واقعی

خرید لایک غیر واقعی و فیک به هیچ عنوان توصیه نمی شود ! این کار دقیقا مثل همان خرید فالوور هست که کلی در موردش صحبت کردیم و گفتیم چقدر کار تابلویی هست ! چون نه تنها کمکی به شما نخواهد کرد بلکه برند شما را در چشم اون کسانی که تیزبین هستند و لایک های شما را چک می کنند بسیار کوچک خواهد کرد ! اکثر لایک های به این شکل فیک هستند و یا از آیدی هایی سمت شما خواهد آمد که هیچ فعالیتی ندارند ! و یا خارجی هستند !

تیم نوین اینستا هم به هیچ عنوان همچین سفارشی را نخواهد پذیرفت ×

ربات اینستاگرام نوین چطور به شما کمک می کنه !؟