چگونه از ایموجی اسلایدر اینستاگرام استفاده کنیم؟ – NovinINSTA

ایموجی اسلایدر

ایموجی اسلایدر یکی از ویژگی های جدیدی است که اخیرا توسط اینستاگرام معرفی شده است در این مقاله از NovinInsta با ما همراه باشید تا با این ویژگی جدید بیشتر آشنا شویم.

اینستاگرام برای بسیاری از افراد یک برنامه کاربردی است.

وقتی در اطراف خود نشسته اید و تعجب می کنید چه کاری باید با خود انجام دهید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد رنگی آن ضربه بزنید و ساعت ها خودتان را مشغول نگه دارید.

همه روزه عده زیادی ساعاتی از روز خود را به این شبکه اجتماعی اختصاص می دهند اما عده ای نیز هستند که همه زندگی آن ها به این شبکه اجتماعی تبدیل می شود.

اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید این مطلب برای شما در نظر گرفته شده است.

در این مقاله قصد داریم شما را با قابلیت جدید اینستاگرام که سطح نظر سنجی های این شبکه اجتماعی را افزایش داده است آشنا کنیم.

آیا تا به حال نام ایموجی اسلایدر اینستاگرام به گوشتان خورده است؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا بیشتز با این قابلیت آشنا شوید.

Emoji Slider چیست؟

اینستاگرام در یک پست وبلاگ در روز 5 شنبه 10 می از ویژگی جدید این اپلیکیشن معروف خبر داد.

این ویژگی که به نام ایموجی اسلایدر (Emoji Slider) این قابلیت را به شما می دهد که در هنگام پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام بجای گرفتن جواب بله یا خیر، جوابی دقیق تر از دنبال کنندگان خود دریافت کنید.

راجع به استیکر سوال اینستاگرام چه می دانید؟ با ما در مقاله زیر همراه باشید تا اطلاعات شما افزایش یابد

6 روش استفاده از استیکر سوال اینستاگرام ›

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

استفاده از این ویژگی جدید اینستاگرام کار آسانی بوده طبق مراحل زیر پیش بروید تا نتیجه دلخواه را بدست آورید.

  • مرحله 1

پس از گرفتن عکس یا ویدیو در Stories ، روی دکمه برچسب در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 2

بر روی ایموجی اسلایدر همانند تصویر بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 3

در این مرحله سوالی که می خواهید از فالوور های خود بپرسید در این قسمت بنویسید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 4

اگر می خواهید رنگ متن را تغییر دهید ، به یکی از رنگ های موجود در زیر برچسب ضربه بزنید. می توانید برای دیدن مجموعه های مختلف رنگ از راست به چپ بکشید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 5

اگر می خواهید رنگ پس زمینه استیکرها را از رنگ سفید تغییر دهید ، روی دکمه “A” در بالای صفحه ضربه بزنید و سپس به یکی از رنگ ها ضربه بزنید. به این نکته هم توجه کنید که این کار سبب تغییر رنگ متن شما می شود

نحوه استفاده از ایموجی استیکر نحوه استفاده از ایموجی استیکر
  • مرحله 6

اگر می خواهید ایموجی ها را از حالت پیش فرض “ایموجی چشمهای قلب” تغییر دهید ، روی ایموجی ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 7

به یکی از ایموجی های زیر برچسب ضربه بزنید تا آن را به نظرسنجی اضافه کنید. یا ، به سمت راست راست بروید و روی دکمه “+” ضربه بزنید تا emoji های بیشتری ببینید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 8

پس از ضربه زدن به دکمه “+” ، به لیست emoji بروید و به گزینه ای که می خواهید استفاده کنید ضربه بزنید ، یا روی نوار جستجو ضربه بزنید تا یک ایموجی را بصورت دستی پیدا کنید.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

  • مرحله 9

وقتی تغییراتی را در استیکر خود انجام دادید ، روی “Done” در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. تا نتیجه کار خود و استیکر ایموجی اسلایدر اینستاگرام خود را ببینیند.

نحوه استفاده از ایموجی استیکر

تفاوت نظر سنجی معمولی و ایموجی اسلایدر اینستاگرام ؟

همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم تفاوت اصلی میان این دو نوع استیکر نظر سنجی، نحوه پاسخ دهی کاربران و یا به عبارتی فالوور های شما به آن ها است. در اسیتکر معمولی جواب کاربران به دو گزینه محدود می شود و آنان نمی توانند خارج از آن دو گزینه را انتخاب کنند این در صورتی است که در اسلایدر ایموجی شما می توانید نظر خود را بصورت یک اسلاید کشیده و پاسخ دهید جالب به نظر می رسد ، درست است؟

از طرفی اسلایدر ایموجی اینستاگرام نه تنها یک روش تعاملی تر نسبت به قبل است بلکه یک پاسخ نیز دریافت خواهید کرد که برای شخص پاسخ دهنده سؤال صادق تر است.

نتیجه گیری از مقاله :

ایموجی اسلایدر اینستاگرام ویژگی جدیدی است که این شبکه اجتماعی در اختیار کاربران خود قرار داده است بر اساس گفته های شرکت سازنده قابلیت ایموجی اسلایدر به شما اجازه می­ دهد که وقتی می­ خواهید احساس دوستان­تان را در مورد چیزی بدانید و از آنها انتظار جواب دقیق دارید  از این استیکر استفاده کنید و با انجام تغییرات بر روی آن، این استیکر را شخصی کرده و با دوستانتان در استوری اینستا اشراک بگذارید.

امید واریم این مقاله از سایت نوین اینستا برای شما مفید بوده و شما را در شناخت بیشتر این شبکه اجتماعی کمک کرده باشد.

مطالب پر بازدید این هفته:

عملکرد بیزنس پروفایل اینستاگرام به چه صورت است ؟

پروموشن در اینستاگرام چیست ؟

استیکر شمارش معکوس اینستاگرام 

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینستاگرام

خیلی از عزیزان سوال می کنند که پس کی این ربات با هوش مصنوعی رونمایی می شود ؟ ما در حال کارهای ثبتی این پروژه هستیم و به محض اتمام کارهای اداری آن در پیج اینستاگرام اول اطلاع رسانی می کنیم ، لذا حتما اول پیج اینستاگرام مارو فالوو داشته باشید . تا هم از آموزش های ما استفاده کنید و هم از اخبار مهم ...