درباره گروه نوین اینستا

در مورد ما بیشتر بدونید … 🙂

گروه نوین اینستا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت کاملا حرفه ای با شرکتی بین المللی استارت آپ ربات اینستاگرام با قابلیت های افزایش فالوور اینستاگرام واقعی از جامعه هدف , به صورت کاملا حرفه ای آغاز به کار کرد .
و این استارت آپ را در ابتدا در کشورهای مجارستان , سوئد و در نهایت امریکا و آلمان به صورت خیلی گسترده پیش برد , با توجه به نیاز مردم خوب ایران این استارت آپ را فارسی سازی و به خیلی از نماینده های ایران واگزار شد .
در سال 95 با توجه به درخواست های عدیده بر ایجاد نمایندگی مستفیم فروش ربات اینستاگرام و ارائه خدمات پشتیبانی , تیم نوین هم اکنون به صورت انحصاری خود وارد عمل شده و به تک تک مردم ایران خدمات ارائه می کند تا هم از خدمات بهینه نظیر بروز رسانی های API های اینستاگرام نگران نباشید و هم اینکه خدمات پس از فروش و پشتیبانی دائمی و مستقیم از شرکت اصلی یعنی نوین اینستا دریافت کنید .

با توجه به محدودیت های اعمال شده از سمت اینستاگرام در سال 1397 تصمیم به عدم ارائه خدمات ربات اینستاگرام گرفتیم تا راه حل جدیدی را پیدا کنیم .

در سال 1399 اولین و تنها ربات اینستاگرام با هوش مصنوعی را ارائه کردیم که بدون نیاز به اتصال به اکانت اینستاگرام شما و همچنین بدون نیاز به اتصال به API اینستاگرام به صورت کاملا حرفه ای کارهای یک ربات حرفه ای را انجام میدهد .

در مورد ربات اینستاگرام بیشتر مطالعه کنید : ربات افزایش فالوور

در همین سال با دیدن نیاز روز مردم و رشد سریع اینستاگرام تصمیم گرفتیم دوره های حرفه ای را در حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار کنیم .

این دوره ها که 0 تا 100 اینستاگرام را به صورت کامل آموزش دادیم شامل چندین سرفصل مهم هست .

 • چطور فالوور واقعی جذب کنیم
 • چطور فالوورها را به فروش منجر کنیم
 • و در نهایت چطور کمپین های تبلیغاتی را راه اندازی کنیم که با کمترین هزینه بشترین فیدبک را بگیریم

برای دریافت اطلاعات دوره پیج اینستاگرام مارو فالوو کنید :

@HosseinSohrabi

@SohrabiCo.ir

برای دیدن خدمات بیشتر ما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید …

  چه خدماتی ارائه میکنیم ؟

  دوره تخصصی کسب درآمد از اینستاگرام

  تو این دوره رازهایی از کسب درآمد از اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی گفتیم که این تضمین ۱۰۰% داری که اگر به چیزهایی که گفتیم عمل کنی درآمدت ۱۰ برابر میشه !

  ربات انتشار پست های زمان بندی شده

  از تنظیم پست های زمانبندی شده گرفته تا کنترل کامنت ها و پاسخ دادن به دایرکت ها و آنالیز و تحلیل و بررسی کاملا خودکار تمام شبکه های اجتماعیتون در یک محیط

  خدمات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

  خدمات افزایش فالوور با استفاده از ربات اینستاگرام با هوش مصنوعی – کمپین های تبلیغاتی – تدوین استراتژی تولید محتوا و … زیر نظر کارآفرین برتر جوان کشور

  تا الان چه رزومه ای داریم ؟

  0

  استارت آپ انجام شده

  0

  مشتری راضی

  0

  پروژه انجام شده

  0

  هزار ساعت کاری

  ۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینستاگرام

  خیلی از عزیزان سوال می کنند که پس کی این ربات با هوش مصنوعی رونمایی می شود ؟ ما در حال کارهای ثبتی این پروژه هستیم و به محض اتمام کارهای اداری آن در پیج اینستاگرام اول اطلاع رسانی می کنیم ، لذا حتما اول پیج اینستاگرام مارو فالوو داشته باشید . تا هم از آموزش های ما استفاده کنید و هم از اخبار مهم ...