در حال بارگزاری ...

تبلیغات اینستاگرام در عراق – افزایش فالوور اینستاگرام عراق – NovinINSTA

تبلیغات اینستاگرام در عراق

تبلیغات اینستاگرام در عراق برای آن دسته از BUSSINESSMAN هایی مهم می باشد که تجارت آنها مشخصا در کشور عراق می باشد , البته به این نکته هم باید توجه کرد که اینستاگرام در کشور عراق به اندازه فیسبوک محبوب نیست اما در علم دیجیتال مارکتینگ شما بهتر می دانید که بهتر می باشد تمام سبدهای دیجیتال خود را پر کرد .

به طور مثال اگر فقط افزایش فالوور اینستاگرام عراق براتون مهم باشد قشر زیادی که از FACEBOOK استفاده می کنند را از دست می دهید و بلعکس اگر فقط فیسبوک مهم باشد یک پلت فرم بسیار ارزشمند رایگان همچون اینستاگرام را از دست دادید .

افزایش فالوور اینستاگرام از عراق

کشور عراق یکی از بزرگ ترین مقاصد صادرات ایران می باشد , تاجران بسیاری در بین این دو کشور اقدام به فعالیت و فروش محصولاتشان می کنند.
چند روز پیش نیز یکی از صادر کنندگان بزرگ ایرانی از ما درخواست کرد برای تبلیغات مفید در این کشور، به تحقیق اقدام نماییم.

بعد از کمی تحقیق متوجه شدیم که مردم کشور عراق نیز همانند کشورمان، از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده گسترده ای می کنند.
تلوزیون و تبلیغات افلاین دیگر در این کشور جوابگو نمی باشد چرا که اصلا کسی اهمیتی نمی دهد. بهترین مورد شبکه های اجتماعی و بهترین آن اینستاگرام می باشد.

به همین دلیل ما نیز اقدام به پیشنهاد این روش برای جذب مشتری بیشتر کردیم.

البته که مورد تایید شرکت مورد نظر قرار گرفت و ما نیز اقدام به پیاده سازی نمودیم که با بازخورد بسیار عالی ای برخورد کردیم. بازار عراق بسیار باز می باشد و هر فرد با کمی سرمایه می تواند یک بازار را حتی به انحصار در آورد! تنها نیاز به تبلیغات هدفمند دارد.

حتما بخوانید : سئو سایت و بهینه سازی سایت

افزایش فالوور عراقی

برای یک تاجر که اقدام به فروش محصولاتش به یک کشور خاص می کند، بسیار مهم است که مخاطبان پیجش نیز از همان کشور باشند. مشتری ما نیز به دلیل عرضه محصولاتش در کشور عراق، به فالوور های عراقی نیاز داشت.
خیلی خنده دار است اگر شما بازار هدفتان عراق باشد و فالوور هایتان از ایران یا برای مثال هند باشد! ما نیز با پیدا کردن تجمعات این مدل کاربران، اقدام به جمع آوری برای صفحه مورد نظر کردیم.

بازخورد بسیار بالایی دریافت کردیم چرا که هوشمندانه اقدام کردیم!

با خبر شرکت مورد نظر دریافتیم که فروش آنها در بازار عراق نیز پیشرفت داشته است.

حتما بخوانید : تبلیغات در اینستاگرام

چگونه در عراق تبلیغات کنیم ؟

این مورد بسیار ساده می باشد. شما تنها نیاز است که به تیم ما تکیه کنید و مشاوره بگیرید! ربات اینستاگرام بهترین گزینه برای پیدا کردن فالوور مورد نظرتان است.
از هر بازار و کشوری که مورد نظرتان می باشد به راحتی می تواند مشتری جذب کرد. البته که هزینه بسیار کمتری نسبت به تبلیغات محلی دارد و بازخورد به مراتب بالاتری نیز دارد.
البته این مورد زمان بر می باشد، اما نتایج بسیار مطلوبی را به همراه خواهد داشت, تنها نیاز است که به متخصصان دیجیتال مارکتینگ ما اعتماد کنید. تبلیغات اینستاگرام در عراق بهترین راه برای گسترش کسب کار شما خواهد بود!

نوین اینستا را در شبکه های اجتماعی هم دنبال کنید:

فیسبوک – لینکدین – پینترست  – گوگل پلاس – توییتر نوین اینستا

,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها