دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر – دایرکت در ویندوز – NovinINSTA

دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر

دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر یکی از هزارن باگ های اینستاگرام است که با آن رو به رو خواهید شد. متاسفانه این قابلیت کاربردی در این ورژن وجود ندارد و باید چون همیشه به دنبال چاره ای باشیم تا بتوانیم این قابلیت را نیز مورد استفاده قرار دهیم.

دلایل زیادی برای استفاده از اینستاگرام بر روی سیتم وجود دارد، که کاربران را به این سمت سوق می دهد. ادیت بر روی سیستم می تواند دقیق تر باشد، مخصوصا که در سال سال اخیر ارزش کپشن خوب برای کاربران این سبکه مشخص شده است.

با این حال استفاده از اینستاگرام به ارسال پست ختم نمی شود و باید برای انکانات دیگر آن هم فکری شود. تا آن موقع با مقاله امروز NovinINSTA همراه باشید تا با یکدیگر به بررسی یک راهکار کاربردی بپردازیم.

چک کردن دایرکت اینستاگرام در رایانه

به طور کلی برای این که بتوانید این ویژگی را بر روی یارانه خود عملی کنید سه روش وجود دارد که با شما در میان خواهیم گذاشت:

نصب برنامه اینستاگرام برای رایانه شخصی.

 • نصب برنامه اینستاگرام بر روی رایانه

یکی از ساده ترین راه های استفاده از دایرکت اینستاگرام نصب برنامه های ارائه شده برای این شبکه اجتماعی در رایانه شخصی است. برای این کار مراحل زیر را طی کنید.

  • به Microsoft Store و یا Mac App Store مراجعه کنید.
  • برنامه اینستاگرام را سرچ کرده و آن را بر روی کامپیوتر و یا لب تاب خود نصب کنید.
  • به اکنت خود وارد شوید.
  • به قسمت دایرکت اینستاگرام رفته و از آن استفاده کنید

متاسفانه این روش برای کسانی که چند اکانت اینستاگرام دارند خسته کننده خواهد بود، زیرا باید هر بار بین اکانت های خود سوییچ کنید به این معنا که باید از اکانت خود خارج شوید و با اکانت دیگر Log In کنید که مطمعنا خسته کننده خواهد بود، مخصوصا اگر این کار را باید زیاد انجام دهید. پس این نکته را حتما در نظر بگیرید.

 • BlueStacks را نصب کنید

برنامه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آن ها برای راه اندازی دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید. مانند BlueStacks. البته این برنامه با دیگر برنامه ها تفاوت های عمده ای دارید. در واقع این برنامه یک راه انداز اندروید بر روی سیستم شخصی شما به حساب می آید و می توانید از آن نه تنها برای اینستاگرام بلکه برای راه اندازی سایر برنامه های اندرویدی نیز آن را به کار بگیرید. تنها کافیست که مراحل زیر را انجام دهید.

  • به سایت BlueStacks مراجعه کنید.
  • با توجه به اینکه از مک استفاده می کنید یا ویندوز نسخه مناسب را دانلود کنید.
  • برنامه اینستاگرام را نصب کنید.
  • وارد اکانت خود شوید
  • از دایرکت اینستاگرام لذت ببرید.

اگر چه این برنامه نیز بی مشکل نیست.

در واقع در این برنامه نیز نمی توانید از چند اکانت بصورت همزمان بهره برده با سرعتی که بر روی گوشی تجربه داشته اید، بین اکانت ها جا به جا شوید.

Grids را امتحان کنید

 • Grids را امتحان کنید

این برنامه نیز یکی دیگر از برنامه هایی است که به شما اجازه می دهد به راحتی به اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید و البته نقطه قوت این برنامه نصبت به دو روش و برنامه قبلی پشتیبانی از داشتن چند اکانت بصورت همزمان است. برای استفاده ز این برنامه تنها کافیست چند روش ذکر شده را انجام دهید.

  • به سایت این برنامه مراجعه کنید
  • با توجه به نسخه ویندوز حود برنامه را دانلود و نصب کنید
  • در پایان اطلاعات اکانت خود را وارد کرده و از اینستاگرام بر روی لب تاب خود لذت ببرید

نتیجه گیری ار این مقاله:

طبق آمار، اینستاگرام در سال 2019 توانسته عنوام سومین شبکه اجتماعی پرطرفدار را به خود اختصاص دهد. نصب برنامه اینستاگرام از طریق مایکروسافت استور، اپ استور و یا برنامه های دیگر مانند BlueStacks بسیار آسان است. می توانید با نصب آن از رایانه شخصی خود وارد پروفایل اینستاگرام شوید. از گشت و گذار در این برنامه لذت برده و حتی به پیام ها و چت های شخصی خود در دایرکت دسترسی پیدا کنید. اگرچه که کنترل چند حساب کاربری در این برنامه ها با مشکلاتی رو برو است و شاید سرعت لازم را نداشته باشند اما این امکان را به شما می دهند که مانند نسخه گوشی فقدان این قابلیت ها را تا حدودی جران کنید.

مطالب پر بازدید این هفته:

قوانین کپی رایت اینستاگرام چیست ؟

استیکر سوال اینستاگرام چیست ؟

جلوگیری از پخش خودکار ویدیو اینستاگرام

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینستاگرام

خیلی از عزیزان سوال می کنند که پس کی این ربات با هوش مصنوعی رونمایی می شود ؟ ما در حال کارهای ثبتی این پروژه هستیم و به محض اتمام کارهای اداری آن در پیج اینستاگرام اول اطلاع رسانی می کنیم ، لذا حتما اول پیج اینستاگرام مارو فالوو داشته باشید . تا هم از آموزش های ما استفاده کنید و هم از اخبار مهم ...