۳۷ + ۶ ویژگی ربات اینستاگرام نوین در ۱ اکانت !

با یک اکانت نوین اینستا می تونید از تمام امکانات آن همزمان و نامحدود استفاده کنید …

سرچ در اینستاگرام

نمایش در قسمت سرچ اینستاگرام

ارسال دایرکت به اینستاگرام

ارسال پیام به تمام فالوورها و فالووینگ ها

افزایش فالوور واقعی

جذب فالوور کاملا واقعی و هدفمند

هوش مصنوعی اینستاگرام

فعالیت با هوش مصنوعی

انتخاب منطقه جغرافیایی مورد نظر خودتون

شما مثلا اگه بخواین فقط مشتریان تبریز را جذب خودتون کنید می تونید در قسمت اول که ثبت نام می کنید , لوکیشن تبریر را به عنوان هدف انتخاب می کنید ! خبر بهتر و جدیدتر اینکه تو نسخه جدید ربات اینستاگرام نوین شما حتی می تونید منطقه های زیر مجموعه هم انتخاب کنید ! مثلا منطقه سهروردی تو شهر تهران ! در این حد می تونید مشتری های هدفتون رو رو ریز به ریز انتخاب کنید ! فکر کنید رستوران دارید و رستوران شما تو سهروردی هست ! دیگ خودتون میدونید چقدر ارزشمند میشه این قسمت برای شما ! و خیلی مشاغل دیگ …

بدون نیاز به خرید پروکسی و ...

بعضا دیده شده همکاران محترم خرید پروکسی هم به عهده خود مشتری میزارند ! این پروکسی اصلا چی هست و چرا باید باشه چرا یک عده اصلا نمیزارند برای مشتری و یک عده هم خریدش رو پای خود کارفرما میگذارند را در لینک زیر کامل توضیح دادیم :

پروکسی اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد >

اما در هر صورت تیم نوین اینستا خودش به صورت اختصاصی خرید می کند و در اختیار شما قرار میده !

لایک خودکار اینستاگرام

تو مقالات متعددی توضیح دادیم که اصلا همین کارها هست که باعث جذب و جلب مشتری می شود ! مثل لایک و … که توسط ربات به صورت 24 ساعته و هوشمند از جامعه هدف انجام می شود که البته اختیار با خود شماست که روشن بگذارید و یا خاموش باشه 🙂

کامنت دادن توسط ربات

ربات نوین مثل خیلی از ربات ها کامنت دلخواه شما رو می تونه تو پست های دلخواه از جامعه هدف شما بزاره ! که خیلی هم تاثیر گذار هست اما بعضی ها هم دوست ندارند روشن باشه که این نیز اختیاری هست و مدیریتش دست خود خود شماست 🙂

ربات فالو خودکار

یکی از قابلیت خوب دیگ ربات نوین فالو خودکار به صورت 24 ساعته از جامعه هدف شماست ! یعنی ربات به صورت خودکار کاربران پیج های هدف شمارو فالو می کنه که شاید سوال کنید این فالو شدن ها فالووینگ منو زیاد می کنه ! خیلی بده که ! 🙂 اون هم توسط ربات انجام میشه که گزینه بعدی همین هست! ربات به صورت خودکار بعد از یه مدت دلخواه شما اونایی که فالوو کرده را آنفالو می کنه !

لایک و فالوو همزمان

خوب , این قابلیت انحصاری ربات نوین اینستا هست ! کاری که می کنه این هست که هر کس را که فالوو می کنه پست آخر آن هم لایک می کنه که دو چندان برای اون شخص جذاب هست که ببینه کی اینکارو کرده و حتما وارد پیج شما می شه ! اینجاست که شما چه محصول خوبی دارید برای عرضه به ایشون 🙂

ربات آنفالو اینستاگرام

به صورت خودکار بعد از یک مدت دلخواه شما تمام اونایی که فالوو کرده را می تونه آنفالو کنه … که پیشنهادات تایم بهتر و … همه تو خود پنل کاربری براتون نوشته شده !

فالوو بک خودکار

یک قابلیت انحصاری دیگه ربات نوین هست که می تونیم بهش دستور بدیم هر کس مارو فالوو کرد فالو بک بده و دیگ الان میدونید که خودکار بعدا آنفالو میکنه اگه بخواین 😉

کپی و حذف پست خودکار

اوه اوه نگیم براتون که این قابلیت چی هست و چی کار میکنه 🙂 یکی دیگ از قابلیت های انحصاری هست که در هیچ ربات دیگری وجود ندارد !

اجازه بدید این قابلیت بی نظیر رو تو یک مقاله کامل در موردش صحبت کنیم ! خیلی خوبه 🙂

انتخاب جامعه هدف بر اساس هشتگ

شما می تونید جامعه هدفتون رو بر اساس هشتگ هم انتخاب کنید ! مثلا شما طراح لباس هستید ! جامعه هدف شما کیا هستند ؟ کسانی که لباس میفروشند و یا مزون ها و … خوب اگه ربات بره با اونایی ارتباط برقرار کنه که مزون دارند و یا به نحوی فروش لباس دارند و … چقدر براتون ارزشمند هست ؟ بله به راحتی می تونید به ربات دستور بدید بر اساس هشتگ براتون سرچ کنه و ارتباط برقرار کنه

انتخاب جامعه هدف بر اساس منطقه

اینم از اون قابلیت های بی نظیری هست که اول هم توضیح دادیم ! دیگ خودتون قطعا بهتر می دونید که چقدر ارزشمند هست اگر مشتریان شما نزدیک شما باشند ! و از شهر و منطقه شما باشه که کاملا هوشمند قابل انتخاب هست .

انتخاب جامعه هدف بر اساس فالوورهای آنها

این قابلیت ارزشمندی هست که شما می تونید انتخاب کنید که ربات بره با فالوورهای پیج های هدف شما ارتباط برقرار کنه و یا فالووینگ های اون پیج ها !! عقل سلیم متوجه ارزش این قسمت میشه و میدونه چقدر تاثیر گذار هست!

قدرت انتخاب بر اساس فالووینگ ها

ربات نوین می تونه حتی انتخاب کنه که بره با فالووینگ های پیج های هدف ما ارتباط برقرار کنه ! و یا با فالوورهای اونا ! و یا حتی هر دو همزمان ! قطعا نیاز به تعریف نداره دیگ و خودتون میدونید چیه !

انتخاب مشتری بر اساس لایک

اینم از اون قسمت های جالب هست که شما انتخاب می کنید ربات با حتی لایک کننده های پست های پیج هدف شما ارتباط برقرار کنه ! کسی که پست رقیب شما رو لایک می کنه خیلی احتمال داره که مشتری واقعی محصولی باشه که شما دقیقا دارید مشابه اون پیج ارائه می کنید ! ( البته اگر بهتر از آنها کار کنید و سمت خودتون بکشونید ! ) مطمئن هستیم متوجه ارزش این قسمت شدید 🙂

ارتباط با کامنت دهنده های پست ها

مثل ارتباط با لایک دهنده ها این بار با کامنت دهنده ها میره و ارتباط برقرار می کنه ! حتی از لایک هم یک مرحله بالاتره ! چون کسی که کامنت و نظر میده زیر یک پست خیلی احتمالش قوی هست که دنبال اون محصول هست و داره تحقیق می کنه ! مطمئن هستیم ارزش این قسمت هم درک می کنید !

انتخاب خودکار منبع آنفالو

حدود 7 سالی میشه که از شروع کار NovinINSTA میگذرد و هر بار با آپدیت های جالبی که دادیم نزاشتیم کوچکترین نیاز شما بی پاسخ بمونه ! این قابلیت هم دقیقا همین هست ! خیلی از ما مثلا دوستامون رو فالوو کردیم و دوست نداریم اصلا آنفالو شند توسط ربات ! اینجا مشخص می کنیم که ربات همه رو آنفالو کنه و یا نه ! فقط اونایی که خودش باهاش ارتباط برقرار کرده ! بله خیلی بی نظیر هست .

کنترل کامل سرعت کار ربات اینستا

تمام کنترل ها دست خودشماست و خودتون کامل مدیریت می کنید ! حتی سرعت کار ربات دست خود شماست ! و می تونید تعیین کنید با چه سرعتی ربات کار کنه ! که البته پیشنهادات ما اونجا هم برای شما هست به صورت دیفالت .

مدیریت کامل فیلترها

شما کامل می تونید کار ربات اینستاگرام نوین را فیلتر کنید ! یعنی اینکه می تونید تمام عملکرد آن را به دلخواه خودتون تغییر بدید که مثلا با پیج هایی ارتباط برقرار کن که پست آخر آنها n ساعت پیش منتشر شده و یا n تعداد فالوور دارند و n تعداد فالووینگ دارند و چقدر لایک داشته باشند حداقل و حداکثر و 1000000 ها قابلیت ریز دیگ ! که کامل و خیلی آسون براتون انتخابش رو قرار دادیم .

توضیحات بیشتر رو می تونید اینجا مطالعه کنید : آموزش استفاده از ربات نوین >

فیلتر انتخاب بر اساس تاریخ پست

کلی فیلتر جالب و کاربردی براتون قرار دادیم , یکیش همین انتخاب بر اساس تاریخ پست هست که با پیج هایی ارتباط برقرار کنه که آخرین پستش کی منتشر شده باشه ؟! یک روز دو روز و یا … یا اصلا مهم نباشه ؟! بله خیلی خوبه و پیج های اکتیو اینطوری مشخص می شه!

ارتباط با پست های دلخواه

شما می تونید به ربات دستور بدید که با پست هایی ارتباط برقرار کنه که مثلا فقط عکس باشند و یا ویدئو و یا هر چیزی … که برای خیلی ها مهم هست .

انتخاب بر اساس میزان لایک

شما می تونید به ربات دستور بدید که با کسانی ارتباط برقرار کن که حداقل 100 تا لایک دارند و حداکثر 300 تا ! فکر میکنید چه سودی داره ؟

اگه ربات بره با پیج هایی ارتباط برقرار کنه که مثلا 500 هزار فالوور دارند و هر پستشون بالای هزار لایک و… اصلا لایک و کامنت و … شما اصلا دیده میشه ؟ خیر ! اینجاست که خیلی مهمه 🙂

فیلتر ارتباط کاربر

آماده اید که با قابلیت خیلی خیلی جدید و جالب آشنا شید ؟ ? خوب پس ادامه آموزش ساخت ربات اینستاگرام را مطالعه کنید .

این فیلتر برای اولین بار در کشور توسط تیم ما انجام شده است و مشخص می کند که اگه ارتباط نداشت یوزر به نوع فعالیت شما اصلا فالو و باقی فعالیت ها را باهاش انجام نمیدهد .

بله خیلی جالبه و با هوش مصنوعی کار می کند .

فیلتر میزان فعالیت کاربر

قابلیت جالبی که می تونید مشخص کنید ربات با کسانی ارتباط داشته باشه که فعالیتشون تو اینستاگرام چطور هست ؟ زیاد ! متوسط ! کم ! بله خیلی قابلیت خوبی هست .

انتخاب دلخواه کامنت

شما می تونید به دلخواه خودتون کامنت ادد کنید که برای پست های دلخواهتون از پیج های هدف ارسال شه .

استفاده از تگ های دلخواه

شما می تونید یک سری تگ ادد کنید که ربات با اونا در ارتباط باشه که قبلا هم در موردش تو یک گزینه دیگر صحبت کردیم اما اینجا می تونید به صورت دلخواه ادد کنید ( نامحدود ! )

منشی پاسخگو

یک قابلیت بی نظیر که فروش و میزان فالوور و حضور در پیج شما را تا 20 برابر افزایش میده !

هر کس شما رو فالو می کنه خودکار یک پیام دلخواه شما براش میره که مثلا خیلی خوش آمدید به پیج ما و خدمات ما این هست و …

بلک لیست حرفه ای

یک قسمت بلک لیست قرار دادیم که خیلی راحت می تونید فیلترهای بلاک خودتون رو ادد کنید مثلا میخواین به ربات دستور بدید به هیچ عنوان با پیج هایی که کلمه ” X ” را دارد ارتباط برقرار نکن !! تو این قسمت هست که خودش رو خوب نشون میده و خیلی هم مفید هست و جالب .

ارسال خودکار پست های شما

شما اگر وقت مدیریت پیج خودتون رو نداشته باشید به راحتی می تونید تمام مدیریت اکانت خودتون را به ربات نوین بسپرید و می تونید پست هاتون رو تعریف کنید در یک بازه زمانی دلخواه شما ارسال کنه راس ساعت با کپشن دلخواه شما و تمام امکاناتی که اگه میخواستید خودتون ارسال کنید 🙂

ارسال پیام به فالوورها و فالووینگ ها

این قابلیت نیز انحصاری نوین اینستا هست ! مثل ارسال ایمیل به کاربران و … این قابلیت 10 برابر ارزشمند تر هست چون تمام پیام هایی که ارسال میکنید 99% تو دایرکت خوانده می شه و مثل ایمیل نیست که اسپم شه و کسی باز نکنه و … بله یکی از بی نظیرترین قابلیت های نوین اینستا هست

گزارش گیر حرفه ای

یک قسمت تعبیه شده است که تمام گزارش های ربات را برای شما به تفکیک ثانیه و … براتون نشان می دهد و دقیقا نشان میدهد تو چه ساعتی دقیقا با کدام پیج و … ارتباط برقرار کرده است … بله بی نظیر هست 🙂

زمان دهی به ربات

شما می تونید به ربات دستور بدید تو چه ساعتی کار بکنه و تو چه ساعتی فعالیت نکنه !

مشاوره رایگان توسط تیم حرفه ای

کاربران می تونند از مشاوره برندینگ ما که از کارآفرینان برتر کشور و همچنین اساتید دانشگاه های مطرح مدیریت و … هستند استفاده کنند .

مدیریت اکانت توسط ما

اگر شما حتی تایم اینقدر کم هم ندارید , می تونید مدیریت کامل اکانت خودتان را به تیم NovinINSTA بسپرید و فقط از رشد چشم گیر کسب و کارتون لذت ببرید 

پروموت کردن پیج

در صورتی که مایل باشید پیج های شما در بیش از 150 پیج برتر ایران ( برای کسب و کارهای خارجی 270 پیج ) تبلیغات حرفه ای و هوشمند انجام خواهد شد

پشتیبانی حرفه ای

تیم نوین پشتیبانی 24 ساعته در 2 شیفت دارد که تشکیل شده از 17 نفر از متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ هستنند می باشد .

ارتباط با فالووینگ و فالوور به تفکیک

یک قابلیت بی نظیری که ربات نوین دارد این هست که شما می تونید با فالووینگ خودتون هم در ارتباط باشید ! جذب فالوور در مرحله اول به معنی اتمام کار نیست ! شما باید با فالووینگ های خودتون در ارتباط باشید که ربات این موضوع را به صورت خودکار انجام میده.

رشد ۳۰۰ درصدی کسب و کار شما , به صورت ۲۴ ساعته , فول اتوماتیک و تست شده بر روی بیش از ۲۷ هزار کسب و کار …