بازگردانی اکانت اینستاگرام – چگونه اکانت اینستاگرام را restore کنیم ؟ – NovinINSTA

بازگردانی اکانت اینستاگرام

بازگردانی اکانت اینستاگرام موضوع بحث مقاله امروز NovinINSTA است و می خواهیم یک روش مناسب و کاربردی برای برطرف کردن این مشکل را برایتان شرح دهیم.

بسته شدن اکانت اینستاگرام می تواند دلیل های زیادی داشته باشد.

اینستاگرام نیز درست مثل سایر شبکه های اجتماعی دیگر قوانینی دارد که سخت به آن ها پایبند است ;

و در صورتی که از سوی کاربران زیر پا گذاشته شوند به شدت با این موضوع برخورد می کند.

و همانطور که می دانید اینستاگرام در بستن اکانت هیچ کاربری حتی لحظه ای نیز تردید نمی کند.

همین اتفاق باعث شده است که بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی اغلب به دنبال راه حل های بازگردانی اکانت اینستاگرام خود باشند.

با ما همراه باشید تا شما را از شر این مشکل رها کنیم.

بازگردانی اکانت اینستاگرام

دلیل بسته شدن اکانت های اینستاگرام چیست؟

قبل از هر چیز شاید بهتر باشد چند دلیل بسته شدن اکانت های اینستاگرام را با هم بررسی کنیم.

همانطور که اشاره کردیم، بسته شدن صفحه شما می تواند از زیر پا گذاشتن قوانین باشد;

اما خیلی از مواقع این اتفاق بی هیچ دلیلی رخ می دهد و شما را از سیستم مدیریتی اینستاگرام نا امید.

 • خرید فالوور های اینستاگرام

خرید و استفاده از فالوور های فیک یا همان غیر واقعی بر خلاف قوانین اینستاگرام است، چس طبیعی است که با مشکل بسته شدن و یا حذف صفحه رو به رو شوید.

حتی اگر اینستاگرام هم متوجه فالوور های فیک شما نشود، عاقبت این کار مرگ تدریجی اکانت شماست.

 • انتشار مطالب نامناسب و غیر اخلاقی

اینستاگرام دقیقا در یکی از بندهای قوانین خود این موضوع را مطرح کرده است که به هیچ عنوان مطالب غیر اخلاقی نباید به فضای این شبکه وارد شود.

 • خرید اکانت های دیگر

به عنوان کاربر سایت، تمامی فعالیت های یک اکانت با شماست به همین دلیل هرگونه فعالیتی مبتنی بر خرید و فروش و واگذار کردن صفحه ممنوع است.

 • در لایک کردن قناعت کنید

لایک بیش از حد تصایر آن هم در مدت محدود خطر ناک است، ممکن است ویژگی لایک کردن پست ها مدتی برای شما از بین برود و یا اکانتتان بسته شود.

اگر می خواهید بیشتر در این باره بدانید، مقاله رفع بلاک شدن لایک را از دست ندهید:

رفع بلاک لایک اینستاگرام

بازگردانی اکانت اینستاگرام

تنها کافیست 7 روش زیر را پشت سر بگذارید تا اکانت شما بازگردانی شود.( توجه کنید این روش تنها درخواست بازبینی از سوی اینستاگرام است و ممکن است صفحه شما باز نشود.)

بازگردانی اکانت اینستاگرام

 1. احتمالا بعد از تلاش برای ورود به اکانت خود متوجه پیام Error اینستاگرام می شوید. در این صورت گزینه Learn More را انتخاب کنید.
 2. در صفحه جدیدی که برای شما باز خواهد شد، توضیحاتی مبنی بر علت بسته شدن اکانت شما آمده و توضیح داده شده که به علت زیر پا گذاشتن قوانین شبکه صفحه شما بسته شده است. در انتهای صفحه گزینه Let Us Know را انتخاب کنید.
 3. در صفحه جدید، اینستاگرام این امکان را پیش رویتان قرار میدهد تا در صورتی که اکانتتان به اشتباه مسدود شده، جهت بازبینی این وضعیت اقدام کنید. در پایین صفحه دو گزینه Yes و No آمده است. اگر حساب تجاری دارید گزینه Yes و برای اکانت شخصی گزینه No را انتخاب کنید.
 4. در این مرحله اینستاگرام از شما می خواهد تا فرمی را با اطلاعات خود پر کنید.
 5. مدتی طول می کشد تا احتمالا اینستاگرام به شما ایمیل بفرستد. در این ایمیل احتمالی اینستاگرام از شما خواسته است تا از خود عکس بگیرید در حالی که نام کامل، کد و نام کاربری خود را بر روی کاغذی نوشته و در مقابل خود نگه دارید.
 6. در ادامه اینستاگرام به شما ایمیل دیگری می دهد تا برای اثبات حرف خود شواهدی را ارائه دهید.
 7. در آخر، اگر کاری از پیش نبردید دلسرد نشوید و این پروسه را چندین بار انجام دهید. در نهایت اینستاگرام سر عقل خواهد آمد.

نتیجه مقاله:

پیشنهاد ما به شما این است، تا آنجایی که امکان دارد از انجام کارهایی که شما را به در بسته اکانت می رساند سر باز زنید و سعی کنید در محیط آرام اینستاگرام با رعایت قوانین به فعالیت های خود ادامه دهید.

بهترین بودن در اینستاگرام به تلاش شما در طولانی مدت بستگی دارد، سعی نکنید با انجام یک کار اشتباه برای همیشه اکانت خود را از دست بدهید.

اما باز هم ممکن است اینستاگرام اکانت شما را با این که فرزند صالحی هستید ببندد، که در آن صورت با خیال راحت از حضورتان مرخص می شویم چرا که دیگر روش بازگردانی اکانت اینستاگرام را می دانید.

مطالب پر بازدید این هفته:

آموزش مرتب سازی فالوور های اینستاگرام

بازاریابی B2C در اینستاگرام

احتمال حذف لایک در اینستاگرام

, ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینستاگرام

خیلی از عزیزان سوال می کنند که پس کی این ربات با هوش مصنوعی رونمایی می شود ؟ ما در حال کارهای ثبتی این پروژه هستیم و به محض اتمام کارهای اداری آن در پیج اینستاگرام اول اطلاع رسانی می کنیم ، لذا حتما اول پیج اینستاگرام مارو فالوو داشته باشید . تا هم از آموزش های ما استفاده کنید و هم از اخبار مهم ...