در حال بارگزاری ...

ذخیره در مجموعه اینستاگرام – Collection اینستاگرام – NovinINSTA

Collection اینستاگرام

به لطف آپدیت های زیاد اینستاگرام ، ذخیره در مجموعه اینستاگرام قابلیتی جالب است که به این نرم افزار اضافه شده ، این قابلیت که از پینترست الهام گرفته است به کاربران اجازه ساخت مجموعه یا کالکشن پست ها و ذخیره در مجموعه اینستاگرام را می دهد.
بر خلاف پینترست شما فقط می توانید مجموعه را ببینید.
ذخیره فیلم از اینستاگرام
شما چندین دلیل برای ساخت و ذخیره در مجموعه اینستاگرام دارید ، ممکن است پستی را دیده اید و کپشن آن را بعدا لازم خواهی داشت یا پستی را دیده اید که عکس آن را بنا به دلخواه شما در مجموعه خود ذخیره می کنید تا بعدا دوباره ببینید بدون اینکه اسکرین شات بگیرید یا همان عکس را خودتان پست کنید.

ذخیره در مجموعه اینستاگرام

برای شروع به صفحه پروفایل خود بروید و بر روی آیکون بوکمارک شبیه پرچم است کلیک کنید ( اگر علامتی ندیدید بر روی علامت سه خط بالای سمت راست کلیک کنید و از میان آن گزینه ها Saved رو انتخاب کنید.
Collection اینستاگرام
در صفحه بعدی بر روی علامت + کلیک کنید تا مجموعه ای جدید ایجاد کنید.
ذخیره در مجموعه اینستاگرام
اسمی به این مجموعه خود بدهید تا مشخص کنید پست ها به کدام مجموعه اضافه شوند ، ترجیحا به مجموعه های خود نامی مرتبط با محتویات پست ها قرار دهید.
سپس بر روی Next بزنید.
ذخیره در مجموعه اینستاگرام
در این صفحه نرم افزار به شما عکس هایی را که قبلا ذخیره کرده بودید نشان می دهد بر روی هر کدام که می خواهید به مجموعه خود اضافه کنید کلیک کنید.
کلکسیون در اینستاگرام
پس از این مرحله بر روی Done بزنید و شما مجموعه ی خود را می بینید ، از این پس شما می توانید هر پستی که دیده اید را تنها با زدن دکمه بوکمارک آن را به این مجموعه خود اضافه کنید.
مجید درویش نژاد هستم ، کارشناس فنی هلدینگ کد ایران و بعضی اوقات مقالات خودم را با شما با عشق به اشتراک میگذارم .

مطالب مرتبط :

۰ تا ۱۰۰ ایجاد نظر سنجی در تلگرام

Insights در اینستاگرام

کد تایید در اینستاگرام

Shadow Ban چیست

نوین اینستا را در شبکات اجتماعی دنبال کنید:

لینکدینپینترستاینستاگرامیوتیوبگوگل پلاسفیسبوک

ذخیره در مجموعه اینستاگرام,کالکشن در اینستاگرام چیست,کلکسیون در اینستاگرام,ساخت کالکشن در اینستاگرام,ذخیره فیلم از اینستاگرام,collection اینستاگرام

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها