در حال بارگزاری ...

اشتراک موسیقی در استیکر سوال اینستاگرام – NovinInsta

اشتراک موسیقی در استیکر سوال اینستاگرام

اشتراک موسیقی در استیکر سوال اینستاگرام اتفاق جدیدی بود که توانسته نظر خیلی ها را تا به الان به خود جذب کند.

تا به امروز اینستاگرام قابلیت های زیادی را در قسمت استوری خود تحت عنوان برچسب قرار داده است. قابلیت های چون پرسش سوال، گرفتن تست، پخش موسیقی، پرسش های چند گزینه ای و خیلی چیز های دیگر که تا کنون توانسته کاربران را مجذوب این شبکه اجتماعی محبوب کند.

اگر نمی دانید چطور در قسمت استوری اقدام به فروش محصولاتتان کنید:

استیکر خرید در اینستاگرام»

تنها تعداد ۵۰۰ میلیون کاربر در طول روز از استوری اینستاگرام استفاده می کنند، این میزان نه تنها کم نمی شود بلکه روز به روز افزایش پیدا می کند.

اینستاگرام طی سال های گذشته نشان داده است که همه جوره می خواهد این مخاطبین را راضی نگه دارد و بخش استوری را همواره برای این حجم از کاربران جذاب نگه دارد. این شد که اینستاگرام به صورت مرتب برچسب های مختلف خود را به مخاطبین معرفی کرد. استفاده از استوری ها را در عین جذابیت به محیطی کاربردی و حرفه ای تبدیل شد که نظر خیلی از صاحبان کسب و کار را برای تبلیغ و بازاریابی جلب کرد و بازار اینترنتی آن ها را سامان داد.

اما حالا اینستاگرام قصد دارد رویه جدیدی را در پویایی این بخش به کار بگیرد.

اینستاگرام با تغییراتی در استیکر سوال خود توانسته جذابیت استفاده از این پلتفرم را همچنان بالا ببرد.

با ما همراه باشید تا این ویژگی ها را با همدیگر بررسی کنیم.

قابلیت به اشتراک گذاشتن موسیقی در استیکر سوال
قابلیت به اشتراک گذاشتن موسیقی در استیکر سوال

قابلیت به اشتراک گذاشتن موسیقی در استیکر سوال

مدتی می شد که اینستاگرام با توجه به پرمخاطب بودن دنیای موزیک قصد داشت تحولی در قابلیت اشتراک موسیقی در استیکر سوال ایجاد کند.

تا کنون قابلیت قرار دادن موسیقی توسط استیکر موسیقی را تجربه کرده ایم، اما این بار اینستاگرام توانسته با ترکیب دو استیکر پرطرفدار کاربران را بیشتر از همیشه به تعامل با هم راغب کند.

اگر نسخه آپدیت شده اینستاگرام خود را استفاده می کنید، هنگام استفاده از استیکر سوال متوجه حضور آیکون موسیقی می شوید که در زیر باکس سوال قرار می گیرد.

با این ویژگی جدید اینستاگرام می توانید از کاربران خود بخواهید تا موسیقی محبوب خود را با شما در میان بگذارند و با رفتن به قسمت Viewers لیستی از آهنگ های به اشتراک گذاشته را مشاهده می کنید که با انتخاب هر کدام از آهنگ ها می توانید موسیقی را در همین پلتفرم به اجرا بگذارید

نتیجه این بروز رسانی راحت جذاب تر کردن این پلتفرم است.

شما همچنین می توانید نظرتان نسبت به هر آهنگ را به صورت زنده و یا با استفاده از عکس در میان بگذارید.

با کاربرد های استیکر شمارش معکوس اینستاگرام آشنا شوید:

استیکر شمارش معکوس »

قرار دادن استیکر سوال در لایو

یکی دیگر از آپدیت های استیکر سوال این است که می توانید از این به بعد در لایو (LIVE) به صورت همزمان استفاده کنید تا کاربران بتوانند سوالات خود را از شما بپرسند. این کار نه تنها جلوه حرفه ای تری به لایو شما میدهد بلکه از آن حالت خسته کننده نظرات خارج می شود و چهره ای حرفه ای را برایتان رقم می زند.

قرار دادن استیکر سوال در لایو
قرار دادن استیکر سوال در لایو

در آخر

تمامی برچسب های اینستاگرام تا به امروز به هدف بالابردن تعاملان کاربران به وجود آمده اند و این اتفاق نیز تا به کنون عملی شده، با این حال انتظار می رود که این قابلیت جدید اینستاگرام می تواند پتانسیل استوری هایتان را بالا ببرد و مخاطبان را بیش از پیش مجذوب فعالیت های شما در این فضا کند.

فرق نمی کند یک کاربر عادی باشید که تنها به دنبال سرگرمی است و یا کاسب و به دنبال رشد بیزنس خود هستید، در هر صورت این ویژگی اینستاگرام را برای بالابردن نرخ تعاملات خود از دست ندهید چرا که در عادی ترین حالت ممکن به شما خوش خواهد گذشت.

مطالب پر بازدید این هفته:

پست خرید اینستاگرام

بهترین اپلیکیشن های ویرایش ویدیو اینستاگرام

استوری یوتیوب

نوین اینستا در شبکه های اجتماعی:

لینکدین _ پینترست _ اینستاگرام _ فیسبوک _ گوگل پلاس _یوتیوب

, ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها