در حال بارگزاری ...

شبکه اجتماعی تیک تاک – انتشار ویدئو Tik Tok در اینستاگرام – NovinINSTA

شبکه اجتماعی تیک تاک

اگر از کاربران اینستاگرام و تیک تاک هستید، حتما مقاله امروز NovinINSTA را در رابطه با انتشار ویدئو تیک تاک در اینستاگرام مطالعه کنید. در این قسمت قصد داریم تعریفی مناسب از شبکه اجتماعی تیک تاک را به شما ارائه دهیم و در نهایت راه اتشار ویدئو های تیک تاک در اینستاگرام را با هم بررسی کنیم.

تیک تاک چیست؟

تیک تاک همین چند سال پیش به کاربران دنیای مجازی عرضه شد.  و در همین مدت کوتاه ورود خود توانست نظر جمع وسیعی از کاربران دنیای مجازی را به سمت خود جلب کند.

به طور کلی می توان گفت Tik Tok همان اینستاگرام است، با پلتفرم قوی تر برای تولید، ادیت و گذاشتن افتر افکت بر روی ویدئو ها. دنیای ویدئو های ۱۵ ثانیه ای تیک تاک روز روز پر طرفدار تر می شود.

این اپ با داشتن ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه توانست ثابت کند که قادر به رقابت با غول های بسیار بزرگی چون اینستاگرام است.

اکنون این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه مجازی محسوب می شود.

شبکه مجازی تیک تاک
شبکه مجازی تیک تاک

این برنامه با ارائه یک پلتفرم حرفه ای این امکان را ایجاد می کند تا کاربر بتواند به راحتی ویدئو خود را ادیت کند و از افکت های مختلفی که در اختیارشان گذاشته می شود استفاده کنند.

ظاهرا این برنامه، در اجرای این عملیات بسیار روان پیش می رود. این نکته بسیار قابل تامل است زیرا به راحتی و بدون باگ میتوان ویدئو را بر این برنامه اپلود و ویرایش کرد. این خود یک نکته بسیار مثبت برای تیک تاک محسوب می شود.

فضای Tik Tok درست مثل سایر شبکه های اجتماعی جذاب و اعتیاد آور است.

نام این برنامه همان صدای آشنای عقربه ساعت را تداعی می کند، منظور از انتخاب این نام کوتاه بودن زمان ویدئو های این شبکه است.

مقاله دیگر ما درباره readit را مطالعه کنید:

ردیت چیست؟

آیا تا به امروز ویدئو در اینستاگرام منتشر کرده اید؟

درست است که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بزرگ و بی رقیب محسوب می شود ولی باز هم ویژگی های بسیار محدودی را برای ویرایش یک ویدئو را در پلتفرم خود جای داده است.

البته هر روز تعداد کسانی که از ویدئوهای تیک تاک در اینستاگرم استفاده می کنند بیشتر می شود. اشاره کردیم که سرعت و ویژگی های زیادی که برنامه تیک تاک معرفی می کند باعث بالا رفتن طرفداران این برنامه شده است.

اما اگر از کاربران Tik Tok و اینستاگرام هستید، حتما شما هم به این فکر افتاده اید که ویدئو های تیک تاک خود را از طریق اینستاگرام برای دنبال کنندگانتان قرار بدهید.

به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

تنها چند روش ساده ای که خدمتتان عرض می کنیم را دنبال کنید:

  • ابتدا ویدئو مورد نظر خود بر روی تیک تاک را انتخاب کنید.
  • در سمت راست صفحه ایکون سه نقطه را انتخاب کنید.
  • از میان گزینه ها اینستاگرام را انتخاب کنید.
  • از میان دو گزینه Feed و story یکی را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه ها مشخص می کنید که ویدئو شما در کدام قسمت استوری یا فید اینستاگرامتان انتشار داده شود.

همانطور که در تصویر می بینید تیک تاک امکان انتشار ویدئو را در انواع شبکه های اجتماعی دارد و علاوه بر آن می توانید از ویژگی های دیگر مثل دانلود ویدئو بر روی گوشی و یا به صورت گیف در آوردن نیز استفاده کنید.

Tik Tok این امکان را ایجاد کرده است تا از طریق تصاویر متحرک بتوانید رابطه پویاتر با مخاطبانتان ایجاد کنید. نظر شما در رابطه با این شبکه اجتماعی چیست؟ آیا از کاربران این شبکه هستید؟ آیا به نظر شما دنیای متحرک Tik Tok می تواند رقیب و جایگزین اینستاگرام و یوتیوب باشد؟

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب پر بازدید این هفته:

خرید لایک اینستاگرام 

خرید فالوور اینستاگرام

نوین اینستا در شبکه های اجتماعی:

لینکدین _ پینترست _ اینستاگرام _ فیسبوک _ گوگل پلاس _یوتیوب

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها